Anne ve Bebek İçin Herşey
dirtyhunter.tube

Yenidoğan Hastane Çıkışı Kıyafetleri

0 18.273

Yenidoğan Hastane Çıkışı

Anne ve babaların en heyecanlı dönemlerinden birisi de şüphesiz bebek bekledikleri dönemdir. Bu dönemde bebek alışverişi yapmak, bebeğin ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini karşılamak konusunda ebeveynler oldukça hassas davranmakta çocukları için en uygun seçenekleri tercih etmektedir. Bu dönemde tercih edilen parçalar arasında yenidoğan hastane çıkışı takımları oldukça fazla satmaktadır. Aileler bu takımları tercih etmesinin başlıca sebepleri arasında ise istedikleri tüm parçaların bir arada bulunması ve oldukça çok fazla parçayı daha ucuza almalarından dolayıdır.

Yenidoğan 5’li set

Yeni doğan bebek ürünlerinde minik olmalarından kaynaklı ürün yelpazesi oldukça sınırlıdır. Bebek ilk aşamalarda oldukça hızlı büyüdüğünden dolayı bu dönemde alının kıyafetler hemen küçük gelmektedir. Bu yüzden ilk aşamada yenidoğan hastane çıkışı takımından iki set olarak almak annelere büyük avantajlar sağlayacaktır.

Yenidoğan hastane çıkışı seti, genel anlamda 5 parçadan oluşmaktadır. İç kısmına giyebileceği içlik takımı, eldivenleri, alt kısmına giyeceği pijaması, şapkası ve üst dış kısmı kıyafeti olarak genelde 5 parça sunulmaktadır. Erkek ve kız bebeklerin tercihlerine göre farklı farklı dizayn edilmektedir. Yenidoğan bebeğin oldukça hassas olmasından dolayı bu takımların genelde pamuklu kumaşlardan tercih edilmesi tavsiye edilmektedir.

Kapsamlı yeni doğan setleri

Kapsamlı bir şekilde tercih edebileceğiniz yenidoğan hastane çıkışı setleri de bulunmaktadır. Bu setlerin içinde en beğenilen ve setlerin tercih edilme sebebi ise kundak bohçasının da içinde var olmasıdır. Setlerin içerisinde bir takım şeklinde ince bir battaniye olarak nitelendirilen parçalar bulunmaktadır. Ayrıca annelerin tercihlerine göre daha kapsamlı olan yenidoğan hastane çıkışı setinde iki adet tüm malzemelerden de bulunmaktadır. Sizler zevk ve tercihlerinize ve aynı zamanda ihtiyaçlarınıza göre yenidoğan setlerinden herhangi birisini tercih edebilirsiniz.

Sağlığı için en iyisi

Yenidoğan bebekler oldukça hassas olduklarından dolayı annelerinin de mutlaka bu hassasiyette davranmaları gereklidir. Bütün bunların yanında seçilecek olan tüm kıyafetlerinde bebeklerin oluşabilecek herhangi bir sıkıntısına şimdiden örnek alınacak şekilde tercih edilmesi gereklidir.

Örneğin uzmanlar yenidoğan hastane çıkışı setlerinde kesinlikle fermuar kullanılmaması tercih etmektedir. Bir diğer özellik ise yenidoğan setlerinin yaka kısmının oldukça geniş olmasının gerekliliği veya bu kısımlarının çıt çıt ve düğmeler ile kapatılmasının gerektiği düşüncesidir. Yenidoğan bebeğin kafası oldukça büyük olmasından dolayı rahat bir şekilde giyip çıkarabilmesi ve bıngıldak bölgesinin zarar görmemesi açısından tüm kıyafetler bu şekilde tasarlanmakta ve bu şekilde kıyafetlerin satılmasına özen gösterilmektedir.

Zıbınlı Yeni Doğan Setleri

Annelerin tercih ettikleri setler arasında bir diğeri de yenidoğan hastane çıkışı seti içerisinde zıbınlı olan setlerin tercih edilmesidir. Özellikle hastanede bulunan ebeler ve doğum yapan hemşirelerde sizlerden mutlaka bu setlerden almanızı tavsiye edecektir. Bu etlerin giydirilmesi oldukça kolay olmasından dolayı sizlerde bu setleri ilk aşamada kolay bir şekilde giydirebileceğiniz ötürü bu setleri tercih etmeniz oldukça faydalı olacaktır. Setleri tercih ederken hem kendiniz için pratik olanı hem de çocuğunuz için en sağlıklı ve ona zarar vermeden giydirebileceğiniz noktada kıyafetleri tercih etmeniz oldukça faydalı olacaktır.

Bu setler annelerin ihtiyaç duydukları tüm ürünleri bir arada bulundurmasından dolayı en tercih edilen noktalardır. Ayrıca yenidoğan hastane çıkışı setlerinin dışında kendinizde zevk ve tercihlerinize göre tüm parçaları bir araya getirerek yenidoğan setinizi kendiniz de oluşturabilirsiniz. Yenidoğan seti içerisinde bulunan tüm parçalar sizin ihtiyaçlarınıza karşılık verme konusunda oldukça başarılı olacaktır. Ayrıca ikinci bir set almanızda sizler için avantajlar sağlayacaktır. Bütün seçenekleri göz önünde bulundurarak sizde en uygununu tercih edebilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

www.yenisekshikayesi.com

Önceki yazıyı okuyun:
Bebek Odası Takımı modelleri
Bebek Odası Takımı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebek odası takımları şimdi çok farklı parçalardan oluşuyor. Bir birini tamamlayıcı parçalar halinde tasarlanan oda takımları için anne babalar seçim...

Kapat