Take a fresh look at your lifestyle.

Hastane Odası Süsleme Fikirleri

1

Nerede artık o apar topar hastaneye git hemen doğur devirleri! Artık devir değişti. Gebeler şimdi aylar öncesinden hastanesini seçiyor, odasına karar veriyor ve süslemeler için organizasyon firmaları ile anlaşmaya başlıyor bile. Eni dönemde bir hastane odasına gittiğinizde hiç süslenmeyen bebek odası gördüğünüz mü? Süslemeler hastane bebek odası kapısı ile başlıyor ve iç kısımda da birçok süsleme ve ikramlar ile devam ediyor.

Hastane odası süsleme fikirlerini baz alarak kendiniz de birçok şeyi hazırlayabilirsiniz. Hastane odası süsleme fiyatları organizasyon firmalarının tanınmışlığına bağlı olarak değişiyor. Bin liraya süsleyen de var 5 bine süsleyen de var. Her şeyi yapayım şu da olsun bu da olsun derseniz sonunda oldukça yüksek bir fatura çıkacağı kesin. Bu sebeple biraz kendiniz biraz da firmadan yardım alarak hayallerinizde olan bebek hastane odası süslemeyi yapabilirsiniz.

Bebek hastane odası süslemelerinde yatak başına bir tül yani cibinlik uygulaması oldukça moda. Lohusa anneler için beyaz renkte kullanım çok daha fazla tercih ediliyor. Buna uygun olarak isterseniz kendinize özel yatak çarşafınızı da uyumlu hale getirebilirsiniz.

Hastane bebek yatağı süslemesini birçok hastane kendiliğinde yapıyor ama beklentilerinizi karşılayacak kadar olmayabilir. Bu sebeple bebeğinizin cinsiyetin göre özel olarak yapılan tasarımlardan alabilirsiniz. Çok fazla da abartmamak gerekiyor. Özellikle üzerinin örtülü olmamasına dikkat ediniz. Sadece alt taraflarının süslenmesi yeterli olacaktır.

Bebek Odası İkramları

Hastanelerde artık bebek ikramları da göz önüne çıkıyor. Elbette bunların bir sınırı var. Öyle kısırlar, tatlılar şeklinde değil de küçük kanepeler ve küçük börek poğaçalar şeklinde olabilir. Masanın kenarlarına şık bir sürahide şerbet ve bir kutu çikolatada da mutlaka olmazsa olmazların başında geliyor. Bu ikramları eğer doğum tarihiniz belli ise ailece bir olup kendiniz hazırlayabileceğiniz gibi, sizlere birkaç saat içerisinde ulaştırabilecek bir organizasyon firması ile de ayarlayabilirsiniz.

Özellikle hastane bebek odası süslemelerinizin birçoğu getirerek kendi evinizde kullanabilirsiniz. Örneğin kapı süsünü ister bebeğin odasına ister sokak kapısına takarak bu evde artık minin bir melek olduğunu duyurabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
1 yorum
  1. Hamileler İçin En Doğru Bilgi Kaynağı | Bilişim & Teknoloji Portalı

    […] bu sayede anne sağlığı konusunda en iyi destekçiler arasında gösterilebilmektedir. Hastane odası süsleme fikirleri ile birçok ebeveyne son derece modern tasarım fikirleri veren bebekodam.net böylece her ailenin […]

Cevap bırakın