Take a fresh look at your lifestyle.

Hamilelerin Okuması Gereken Kitaplar

0

İster ilk kez anne olmanın heyecanını yaşayın, isterseniz ikinci ya da üçüncü. Her seferinde yeniden anneliği tadar ve yeniden ne yapacağınızı bilemez halde başa dönersiniz. Özellikle gebelik dönemini verimli geçirmeli ve bolca kitap okuyarak bilgilenmelisiniz. Bazen aslında ataşehir escort erkek bildiğiniz şeyleri bile unuttuğunuzu fark edebilirsiniz. Hamilikte okunacak kitapları sizler için derledik. Hepsi kitap evlerinde kolaylıkla alınıp okunabilecek kitaplardır. Hatta doğum sonrası da okumaya devam ederek her daim yeni bilgiler ve yeni fikirler öğrenebilirsiniz.

Anne Ben Nasıl Oldum?

Bu kitap hem komik he de oldukça mantıklı ve güzel bir dil ile yazılmış. Bebekli hayatınızda tüm inişli çıkışları yolları bu kitapta bulabileceksiniz.

A den Z ye Hamilelik

Özellikle hamilelik sürecini oradan buran okumak yerine kaynağından okumak çok daha doğru olacaktır. Önemli tüyolar ve önemli bilgilere bu kitap sayesinde ulaşabilirsiniz.

Bebeğinizin İlk Yılı

Özellikle yanınızda bir büyüğünüz ya da size bilgi verecek kimse yoksa hatta varsa da bebeğinizin ilk yılı kitabını mutlaka okumalısınız. Nasıl düzenli uyku verebileceğiniz hakkında, nasıl doğru besleyeceğiniz hakkında ve daha birçok konuda rehber eşliğinde yardımcı oluyor olacak.

Mahallenin En Mutlu Bebeği

En mantıklı tavsiyeler ile bebek büyütmek isterseniz bu kitaba mutlaka bir göz atın deriz. Bebeğinizi nasıl yönlendirebileceğinizi daha iyi anlıyor olacaksınız.

Anne, Anne oluyorum

Kitapta ikiz bebek bekleyen tüm hamilelere birçok öğüt veriliyor. Tüp bebek serüveninden başlayarak doğuma kadar ve sonrasında da sizlere önemli bilgiler veren kitap sizi oldukça memnun edecek gibi duruyor.

Kitap evleri

Kitap evlerine mutlaka sık sık uğramalı ve özellikle anne ve çocuk bölümlerine sık sık göz atmalısınız. Aslında okumanız gereken o kadar çok kitap var ki? bizce okumak her zaman en doğruya ulaşmanın en güzel yoludur. İnsanların aklınızı karıştırmalarına izin vermeyin. Kitaplardan okuyarak doğru anne olmanın formülünü kendiniz çiziniz.

Unutmayın ki annelik sürekli yaşanılarak öğrenilen ama okuyarak da güçlendirilen bir durumdur. Bu sebeple okumak size her zaman yeni ufuklar açıyor olacak.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Cevap bırakın