Anne ve Bebek İçin Herşey
dirtyhunter.tube

Bebek ziyaretinde ne hediye alınır?

0 1.319

Hediye almak zaten başlı başlına bir zorluk iken bir de hediye alınacak kişi bir bebek olunca iş hepten karışıyor diyebiliriz. Bebek ziyaretinde ne götürülür? Bebek görmeye giderken anneye mi hediye almalı yoksa bebeğe mi? Aklınızda birçok soru işareti olduğunu biliyoruz. Dolayısı ile biraz yardımcı olmak istedik.

Çikolata

Bebek ziyaretinde eğer genel bir şey alıp götürmek istiyorsanız bu bir çikolata olabilir. Güzel ve şık bir kutu içinde özellikle bebekler için tasarlanmış çikolatalardan satın alarak hediye edebilirsiniz.  Bu sizi büyük bir kararsızlıktan kurtarıyor olacak. Muhtemelen götürdüğünüz ailede buna sevinecektir çünkü ikram edilmek için harika bir alternatif.

Kıyafet

Yeni doğan bebeğe kıyafet hediye almak oldukça riskli bir durum. Alacağınız kıyafetin organik olmasına dikkat etmelisiniz. Bunun yanı sıra hangi ay alacağınızı da bilemiyor olacaksınız. Önerimiz eğer bebek ziyaretinde kıyafet almak istiyorsanız biraz büyük beden seçiniz. 1 yaş uygun bir tercih olacaktır. Sonuçta küçük olmasın da büyük olsun. İçine bir de değiştirme fişi koyarsanız, aile içinde seçenek olmasını sağlamış olursunuz.

En popüler

Bebek ziyaretine ne götürülürün en güzel yanıtı elbette altın olacaktır. Biliyoruz artık altın fiyatları o kadar çıktı ki bir çeyrek altın almak bile sizi zorlayabilir. Siz yine de kalıcı ve değerli bir şey almak istiyorsanız gram altın da tercih edebilirsiniz. Hem gereksiz bir şey almaktan kurtulmuş olacak hem de karşı tarafa bir yardım hediyesi sunmuş olacaksınız. Unutmayın ki her zaman en değer verilen hediye altındır.

[ilgiliicerik icerik_id=”1165″]

Bebek ziyaretine para

Bebek ziyaretine para verilir mi? Aslında bu biraz zorlu bir durum.  Eğer altın almaya fırsatınız olmadı ise bir zarfın içine ya da bir kesenin içine parayı koyarak takı yastığına asabilirsiniz. Hediye almak yerine para vermekte bizce daha iyi bir seçenek olsa gerek.

Oyuncak

Bebek ziyaretinde alınacak en son hediye oyuncak olmalıdır. Oynaması için eper bir zamanı varken şimdiden oyuncak almanız pek yerli bir durum olmayacak. Bu sebeple oyuncan seçimini elemenizi öneririz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

www.yenisekshikayesi.com

Önceki yazıyı okuyun:
Yaz ayında hamile olanlar dikkat

Hamilelik oldukça zorlu bir süreç ama özellikle yaz ayı bu sürecin biraz daha yoğu olmasına neden oluyor. İlk aylarınızın yaz...

Kapat