Anne ve Bebek İçin Herşey
dirtyhunter.tube

Bebek Odası Takımı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

0 1.864

Bebek odası takımları şimdi çok farklı parçalardan oluşuyor. Bir birini tamamlayıcı parçalar halinde tasarlanan oda takımları için anne babalar seçim yaparken zorlanabilir. Bu kategoride bulunan tüm bebek odası takımları arasından seçim yaparken kendinizde farklı parçaları birleştirerek bir kombin yapabilirsiniz. Farklı opsiyonları bulunan bebek odalarını artık birkaç yıl sonra köşeye atmak yok.

Yeni nesil bebek odaları, opsiyonlu parçalara sahip olduğu için uzun yıllar çocuğunuzu misafir edebiliyor. Bebekleriniz için üretilen oda takımları içeresinde; büyüyen beşik, sabit beşik, park beşik, anne aynı beşik, gardırop, şifonyer gibi ana parçalar yer alıyor. Bu çok çeşitli modeller www.bebekodam.com farkı sayesinde bebekleriniz için hazırlanıyor.

Oda Takımının Ana Parçası

Bir bebek odasının olmazsa olmazlarından olan beşikler yaş ve de kullanım amacı itibari ile değişiklik gösteriyor. Bu kategori altında toplanan, farklı oda takımları içerisinde yer alan beşik çeşitlerini anneler çok sevdi. Kullanışlı olduğu kadar farklı amaçlara da hizmet eden bebek beşikleri, tüm annelerin en sevdiği bebek mobilyaları arasındadır. Büyüyen beşik modeli, iki bölümden oluşuyor. Üst tarafı yatak olan beşik modelinin alt tarafında ise; açılabilen çekmeceli bir bölüm mevcuttur.

Bebeğiniz 2-3 yaşına gelene kadar dilerseniz beşlik olarak kullanabileceğiniz bu modeli bebeğiniz büyüdükçe kullanabilme imkanınız var. Alt tarafta bulunan çekmeceli ünite söküldüğü an çocuğunuz 8-9 yaşına kadar aynı yatağı kullanabilir. Bazı oda takımları modellerinde ise; park beşik modelleri kullanıldı. Özellikle bambu ya da ahşap malzemelerden üretilen sağlıklı park beşikler hem görsel olarak hem de doğal kaliteden yana olanlar için kusursuz bir tercih oluyor.

Bu modellerin dışında yine farklı bir model olarak düşünebileceğiniz ana mobilyalardan birisi olan anne yanı beşik tarzı da yine oda takımları menüsü altında satılıyor. Annelerin yataklarının konumunda ayarlayarak bir tarafı yatağa sıfır bir tarafı ise günlük kordonlu olan bu beşik modelleri bazı oda takımlarında yer alan çok fonksiyonlu beşikler olarak da karşınıza çıkabilir.

Bebek Gardıroplar

Bebekler için üretilen oda takımları geçmeli sistem sürecine uygun olarak üretiliyor. Çakmalı sistemli üretimi uzmanlar bebeklerin yatak odaları için doğru bulmuyor. Bu üretim tipi özellikle gardıroplarda en çok tercih edilen çeşitlerden birisidir.

Bebek Şifonyeri

Bebek şifonyerleri, özellikle geceleri bebeğinizin ihtiyaç duyabileceği şeyleri muhafaza etmek için çok kullanışlı bir parça. Oda takımı tercihlerinde sağlıklı bir tasarıma sahip olan şifonyerin yeri büyüktür. Özellikle kenarları sivri olmayan, kauçuk ya da sünger kaplı olan modeller çokça talep alan modellerden.

Bu Bebek Odaları Çok Korumalı

Bebek oda takımları güvenilir mekanizmaları sayesinde, anne ve de babaların severek aldığı bebek eşyalarındandır. Özellikle beşiklerde bulunan mandal aparatları sayesinde üstün güvenlik koruması ile bebeklerinizi güvence altına alıyor. Anne ya da babanın yardımı olmadan bebeklerin beşikten çıkmasına imkan tanımayan bu tasarımlar sayesinde, yaşanması mümkün olan çok sayıda ki kazanın da önüne geçiliyor. Ayrıca parmaklık aralıklar da; 2,5 cm ile 4 cm arasında beşiğin ya da yatağın ebatlarına göre farklılık gösteriyor. Bu tarz inceliklere önem veren ürün tasarımcıları, bebek oda takımlarında özellikle yuvarlak ve de yumuşak hatlar sağlamaya dikkat ediyor.

Bebek Odasının Olmazsa Olmazları

Oda takımları parçaları itibari ile kurulumundan tutunda kullanımına kadar sizlere apayrı bir dünya sunuyor. Bebeğinizin sağlığı ve de güvenliği düşünülerek üretilen takımlarda; dolap ve de çekmece kulplarına, mobilya köşelerine, vida ve de küçük parçalara, ekstra özen gösterildi. Bebeklerinizin korunaklı bir odada vakit geçirmesini istiyorsanız işte bu bebek odaları sizler için.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

www.yenisekshikayesi.com

Önceki yazıyı okuyun:
çift yönlü bebek arabası
Çift Yönlü Bebek Arabası seçiminde dikkat edilmesi gerekenler

Çift Yönlü Bebek Arabası seçiminde dikkat edilmesi gerekenler

Kapat