Take a fresh look at your lifestyle.

Bebek Bakım Çantası

Bebek Bakım Çantası

1

Bebek Bakım Çantası

Yeni doğan bebekler için birçok kullanılacak ürün bulunur. Bunların hepsi aile tarafından karşılanır. Tüm anne babalar için bebekleri muhteşemdir ve hiçbir eksiğinin olmamasını isterler.

Yeni doğmuş bebeklerin sağlıklı bir hali büyüyüp gelişebilmeleri için kişisel bakımlarına çok fazla özen gösterilmesi gerekir. Bebeklerin temizlenmesi sadece anne sütü ya da yemek yemesi değil kıyafetlerinin temizliği, uyku düzenine girmesi ve cilt bakımına kadar geniş bir yelpazedir. Annelere bu odada hem yorucu hem de dünyadaki en güzel işini yapma özelliğini sunuyor.

Anne babaların bebeğin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilmeleri için ettik bebek bakım çantası yer almaktadır. Bu çantalar için hem ebeveynler yükü hafifler hem de bebekler için gerekli olan tüm üyeler bulunur. Anneler birden fazla çanta veya poşet temizlemek yerine tek bir çantada bebeğin eşyalarını düzenli bir şekilde koruyabilir.

Bebek Bakım Çantası

Bebek Bakım Çantasında Neler Olur?

Bebek bakım çantası içerisinde bebeğin temel ihtiyaçları olan mama kaşığı, biberon, mama tabağı, bebek bezi, Islak Mendil, yedek kıyafet gibi yer alır. Dahası bebeğin mamasının sıcaklığını kontrol edebilmek adına bebek bakımı çantası içinde bir tane termostat bulunmakta da fayda vardır.

Bebek bakım çantalarında olmazsa olmaz başka giyim de iç giyimdir. Dahası cilt bakımı için gerekli pudra, pişik önleyici kremler ve ateşini ölçmek için termometre de mutlaka çantada yer alması gerekir. Bu listede yer alan bebeklerin listesi ve ayına-yaşına bağlı olarak da da buna göre listesi. Oyuncak, emzik ve dişlik gibi ürünler de ilerleyen aylarda çantaya eklenir. Anneler tarafından bebek bakım çantası çok başında olarak kullanılır. Anneler 2 çanta koymak yerine kendi eşyalarını da bu çantanın içine yerleştirir.

Anne için gerekli olan göğüs pedi, acil durumlar için gerekli manuel süt pompası da çantada istediğiniz. Annelerin sütlerinin az geldiği ya da yetersiz olduğu yerde çantada yedek anne sütü aracılığıyla yapabilirsiniz.

Bebek bezi torbası olarak belirtilebilir. Bebeğin kirli çamaşırlarını ya da kirli bebek bezlerini ayrı bir yerde tutulması hijyen ortamında. Bunların dışında anne ve bebeğin isteklerine bağlı olarak sunulan ürün de çantaya eklenebilir.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
1 yorum
  1. sıdıka diyor

    Benim bebek bakım çantamda, aynı resimdeki gibiydi. Fakat içi dolu doluydu. Hiç abartmıyorum en az 4 kg ağırlığı vardı. Bezinden, kremlerine kadar onlarca ürün vardı 🙂

Cevap bırakın