Take a fresh look at your lifestyle.

1+1 Misafir Odalı Hastane Bebek Odası Nedir? Ücretleri Nedir?

1

Günümüzde bebek sahibi olmaya hazırlanan eşler için hastane odaları, anne ve eşinden daha fazla kişiye açıktır. Birçok aile, doğum sonrası için; aile büyükleri, arkadaşlar ve daha fazlası dahil olmak üzere, hastane odasına daha fazla kişiyi getirmeyi tercih ediyor. Böyle durumlarda akıllara; “misafir odalı hastanelerde bebek odası ücreti nedir?“sorusu geliyor.

Doğum odasında misafir odası olup olmadığı, büyük ölçüde hastanenin politikasına bağlıdır. Artık pek çok hastanede, 1+1 misafir odalı hastane bebek odası alternatifleri bulunmaktadır. Ancak, misafir odalı doğum odalarının ücretinin de daha yüksek olacağı şişli escort unutulmamalıdır.

Doğumdan sonra daha rahat bir hastane odasında konaklamak isterseniz, 1+1 misafir odalı doğum odaları, sizin için daha iyi bir seçenek olabilir. Böylece, eşiniz ve bebeğiniz ile birlikte, daha rahat bir ortamda vakit geçirebilirsiniz.

Peki, misafir odalı hastane bebek odası ücretleri ne durumda? Otel konforunda konaklama sağlayan misafir odalı bebek odalarında konaklama ücreti, hastaneye ve hastanenin bulunduğu il ve ilçeye göre değişiklik göstermektedir. Doğum sonrası, bebeğiniz ve eşinizle birlikte rahat bir otel konforunda konaklamak isterseniz, doğum yapmayı düşündüğünüz hastaneyi arayarak, misafir odalı doğum odası ücretleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
1 yorum
  1. sinan diyor

    2012 yılında Beylikdüzü’ndeki bir hastanede eşim doğum yapmıştı. O zaman suit oda kapsamında (1+1) 1200 TL para vermiştik. Geçenlerde arkadaşım da aynı hastane de doğum yaptı. Aynı oda tipine 5500 TL istemişler. Bu kadar zam yapılır mı yazık vallahi

Cevap bırakın