Take a fresh look at your lifestyle.

1 Haftada 4 Kilo Verdiren Diyet

1 Haftada 4 Kilo Verdiren Diyet

1

1 Haftada 4 Kilo Verdiren Diyet

Kilolarından şikayetçi olan kadınların sık sık yaptığı hatalardan birisi de ani ve vücudun şeker direncini düşüren, bilinçsiz diyetlerdir. Bilinçsiz bir şekilde yapılan ve seker direncini arttıran bu diyetler sizlere ve de vücudunuza zarar vermekten başka bir şeye yol açmaz. Ne yazık ki bu diyetler sonrasında verilen kilolar, kat ve kat artarak geri alınıyor. Peki, 1 haftada 4 kilo verdiren diyet nedir?

1 Haftada 4 Kilo Verdiren Diyet

Bu Diyet İçin Neler Yapılmalı?

1 haftada 4 kilo verdiren diyet için öncelikle vücudunuzu hazırlamanız gerekiyor. Etkili bir yöntem olan bu diyet sayesinde günlük besin ve vitamin ihtiyacınızı alarak, şeker direnci kaybınızı önlemiş olacaksınız.

Vücut Diyete Nasıl Hazırlanır?

Vücudunuzu diyete hazırlamak için yapmanız gereken bir takım şeyler vardır. Hem psikolojik hem de fiziksel olarak kendinizi diyete hazırlamak için hemen harekete geçmelisiniz.

1- Yürüyüş Takvimi

Öncelikle kendinize bir yürüyüş takvimi yapmalısınız. Böylece yürüyüş yaparak efor sarf ettiğiniz günler kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

2- Vazgeçemediğiniz Yiyecekler

Bu diyeti kendinize yasaklar koyarak değil, sınırlarınızı belirleyerek başarabilirsiniz. Dolayısı ile vazgeçmediğiniz bir yiyecek varsa; onu kesinlikle kendinize yasaklamayın. Yasaklamak yerine, porsiyonlarınızı kendinize bir sınır koyarak ayarlayabilirsiniz.

3- Giymeyi İstediğiniz O Elbiseye Kavuşabilirsiniz

Kendinize bir sayı ya da kilo miktarı belirlemeyin; kendinize yakışan, sağlığınızı bozmayacak bir kiloya inene kadar vazgeçmeyin ve en beğendiğiniz o kadar elbiseyi giymeyi başarın.

1 Haftada 4 Kilo Verdiren Diyet

1 Hafta İçerisinde Hayatınız Değişecek

1 haftada 4 kilo verdiren diyet sayesin sayesinde, bu sefer kilo vermeyi başaracaksınız. Özellikle su tüketiminizi, günlük en az 3 litre civarında tutmalısınız. Bu süreçte, sabah kahvaltılarında yüksek besin değeri olan yumurta tüketimi oldukça önemli. Öğlen öğününden önceki ara öğünde ise avokado tüketebilirsiniz. Avokadoyu özellikle zeytinyağı ve cevizle tüketebilirsiniz. Akşamüstü öğünlerinizde ise badem, yağsız süt, kuru üzüm ya da kuru kayısıya yer verebilirsiniz. Akabinde akşamüstü tercih edebileceğiniz bir kase yoğurt ve yağsız tavuk, kırmızı et ya da balık ile günü dengeli bir şekilde sonlandırabilirsiniz. Bu diyet sayesinde hem karnınız doyacak hem de kilo verebileceksiniz.

esmer latin porno

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
1 yorum
  1. Sena diyor

    Buna benzer bir diyet bende yapmıştım ve gerçekten de aynı şekilde etkisini gördüm. Doktor kontrolü dışında diyet yapmayın diyorlar ama hepsi hikaye bence… Dengeli beslenmenin hiçbir zararı olmaz.

Cevap bırakın